Turku

Tervetuloa meille!

Palvelemme sinua osoitteessa Bastioninkatu 4 C, 20730 Turku. Postitusosoiteemme on Hartela Länsi-Suomi Oy, PL 623, 20101 Turku.

Etsitkö tiettyä henkilöä tai koskeeko asiasi muuta? Katso turkulaiset ammattilaisemme alta tai soita puhelinvaihteeseemme puh. 010 561 3000 (vaihde) tai laita sähköpostia etunimi.sukunimi@hartela.fi.

010 yritysnumeron soittohinnasto:
matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min,
lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (alv 24%)


Hartela Länsi-Suomen Oy:n laskutustiedot löydät täältä

Asuntomyynti

Jani Virsula

asuntomyyntipäällikkö

040 149 5106

jani.virsula@hartela.fi

 

Marjut Kari

sisustuskoordinaattori

050 313 2288

marjut.kari@hartela.fi

 

Bastioninkatu 4 C, 2krs.,

20730 Turku

Puh. 0800 97 100 (maksuton)
asuntomyynti.turku@hartela.fi

 

Maanhankinta 

Mikko Wikström 

 

Rakentamispalvelut

Tuomas Jääskeläinen

Asuntomyynti

Jani Virsula

Jani Virsula

Marjut Kari

Marjut Kari

sisustuskoordinaattori

050 313 2288

marjut.kari@hartela.fi

Johto ja talous

Hanna Kolehmainen

Hanna Kolehmainen

Sari Post

Sari Post

business controller

050 505 3358

sari.post@hartela.fi

Hankekehitys

Mikko Wikström

Mikko Wikström

Maija Aaltonen

Maija Aaltonen

Juuso-Antti Simpanen

Juuso-Antti Simpanen

Seppo Saaristo

Seppo Saaristo

rakennuttajapäällikkö

050 433 3382

seppo.saaristo@hartela.fi

Veli-Matti Kankare

Veli-Matti Kankare

Pia Kaistaniemi

Pia Kaistaniemi

Laskenta

Esa Soini

Esa Soini

laskentapäällikkö

050 078 9770

esa.soini@hartela.fi

Eeva-Stiina Toivola

Eeva-Stiina Toivola

Seppo Aaltonen

Seppo Aaltonen

Hankinta

Kaj Paimander

Kaj Paimander

hankintapäällikkö

050 567 2620

kaj.paimander@hartela.fi

Päivi Jaakkola

Päivi Jaakkola

Juha Härmäaho

Juha Härmäaho

Tuotanto

Tuomas Jääskeläinen

Tuomas Jääskeläinen

Jari Jokinen

Jari Jokinen

Matti Kauppi

Matti Kauppi

rakennuspäällikkö

040 580 4057

matti.kauppi@hartela.fi

Kari Saarinen

Kari Saarinen

Veli-Pekka Toivonen

Veli-Pekka Toivonen

Katja Leppälä

Katja Leppälä

Takuu- ja vuosikorjaus

Timo Valopaasi

Timo Valopaasi

takuutyöpäällikkö

050 413 8169

timo.valopaasi@hartela.fi

Jari Cavén

Jari Cavén

vastaava työnjohtaja

050 421 0296

jari.caven@hartela.fi

Markus Varjonen

Markus Varjonen

vuosikorjaustyönjohtaja

050 330 7427

markus.varjonen@hartela.fi

Laskutustiedot:

VERKKOLASKUT:
Y-tunnus: 0764622-6
Operaattori: PAGERO
Välittäjän tunnus: 003723609900
Verkkolaskuosoite: 003707646226


Emme vastaanota enää paperilaskuja tai PDF-laskuja sähköpostitse.

Mikäli teillä ei ole olemassa olevaa ratkaisua verkkolaskujen lähettämiseen, voitte lähettää laskun maksuttoman Pagero Free Web Portaalin kautta.

Toimipisteemme sijainti kartalla

 

Sivuilla esitetyt visualisointikuvat ovat luonnoskuvia kohteista, eivät kuvauksia yksityiskohdista tai väreistä.

Visualiointikuvissa voi esiintyä myös lisähintaisina muutostöinä tilattavia materiaaleja.