Tampere

Tervetuloa meille!

Palvelemme sinua osoitteessa Satakunnankatu 36, 33210 Tampere.

Etsitkö tiettyä henkilöä tai koskeeko asiasi muuta? Katso tamperelaiset ammattilaisemme alta tai soita puhelinvaihteeseemme puh. 010 561 3000 (vaihde) tai laita sähköpostia etunimi.sukunimi@hartela.fi.

010 yritysnumeron soittohinnasto:
matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min,
lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (alv 24%)


Hartela Pirkanmaa Oy:n laskutustiedot löydät täältä

 

Asuntomyynti

Anne Vettenranta

asuntomyyjä

050 567 6650

anne.vettenranta@hartela.fi

 

Satakunnankatu 36
33210 TAMPERE

Puh. 0800 97 300 (maksuton)
asuntomyynti.tampere@hartela.fi

 

Maanhankinta ja rakentamispalvelut

Hanna Marttila

toimitusjohtaja

050 340 3176

hanna.marttila@hartela.fi

Asuntomyynti

Minna Antola

Minna Antola

projekti-insinööri / sisustusvalinnat

050 448 9630

minna.antola@hartela.fi

Johto

Hanna Marttila

Hanna Marttila

Hankekehitys

Miinu Oinonen

Miinu Oinonen

hankekehityspäällikkö

050 407 7785

miinu.oinonen@hartela.fi

Janne Kivimäki

Janne Kivimäki

hankekehityspäällikkö

050 300 0819

janne.kivimaki@hartela.fi

Elina Sivén

Elina Sivén

projekti-insinööri

044 430 6701

elina.siven@hartela.fi

Joel Heiskanen

Joel Heiskanen

Hartela Logo

Jenni Ijäs

rakennuttajapäällikkö

050 406 2822

jenni.ijas@hartela.fi

Elisa Tuomisto

Elisa Tuomisto

asiakkuusjohtaja (B to B)

050 338 7793

elisa.tuomisto@hartela.fi

Laskenta ja hankinta

Jarmo Ruusila

Jarmo Ruusila

laskentapäällikkö

040 522 0858

jarmo.ruusila@hartela.fi

Leena Sariola

Leena Sariola

hankintapäällikkö

040 864 9299

leena.sariola@hartela.fi

Tuotanto

Heikki Alasaukko-oja

Heikki Alasaukko-oja

Mikko Mäkilaakso

Mikko Mäkilaakso

Jenni Kylänlahti

Jenni Kylänlahti

tuotantoinsinööri

vanhempainvapaalla

Hartela Logo

Salla Toivonen

Linda Rapo

Linda Rapo

työmaainsinööri

050 520 2808

linda.rapo@hartela.fi

Takuu- ja vuosikorjaus

Timo Valopaasi

Timo Valopaasi

takuutyöpäällikkö

050 413 8169

timo.valopaasi@hartela.fi

Hartela Logo

Arto Weeman

vastaava takuutyöjohtaja

040 149 5776

arto.weeman@hartela.fi

Laskutustiedot:

VERKKOLASKUT:
Y-tunnus: 3234325-1
Operaattori: PAGERO
Välittäjän tunnus: 003723609900
Verkkolaskuosoite: 003732343251

Emme vastaanota enää paperilaskuja tai PDF-laskuja sähköpostitse.

Mikäli teillä ei ole olemassa olevaa ratkaisua verkkolaskujen lähettämiseen, voitte lähettää laskun maksuttoman Pagero Free Web Portaalin kautta.

Toimipisteemme sijainti kartalla

 

Sivuilla esitetyt visualisointikuvat ovat luonnoskuvia kohteista, eivät kuvauksia yksityiskohdista tai väreistä.

Visualiointikuvissa voi esiintyä myös lisähintaisina muutostöinä tilattavia materiaaleja.